Open Nav

Live battle op TikTok

Wat een geweldig nieuws. Ooit gehoord van een life battle op TikTok? Wij hadden hier nog nooit van gehoord. Een gast van afgelopen Herberg Papilio week, Francisca, wist hier alles over te vertellen. Deze battles worden meestal gehouden om een goed doel te steunen. En ze gaan een goed doel steunen. Ze gaan namelijk voor onze stichting, samen met een team, hier een hele week live battelen op TikTok. Dit om zoveel mogelijk geld te generen voor onze stichting. De start zal plaats vinden op zondag 19 november vanaf 23.00 uur en de week wordt afgesloten op zondag 26 november 23.00 uur. Dus zeven dagen lang life op TikTok voor onze stichting. Wat een geweldig initiatief. Hoe de planning er precies uit gaat zien horen we binnenkort. Maar via deze weg willen wij Francisca en het gehele team alvast veel succes wensen met de voorbereidingen. We zullen zeker een keertje komen kijken naar jullie life uitzending.  Top wat jullie gaan doen. Francisca is te volgen op het volgende adres op TikTok: https://www.tiktok.com/@frncis.kpr

Foto's